Kosmetika pro zvířata  Kosmetika psi, kočky a koně  Španělská přírodní kosmetika pro zvířata 

OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

provozovatelem stránek e-shopu (zprostředkovatelem prodeje) je: Ladislav Lacina, Olšová 673, Proboštov, IČO: 13332520

prodávajícím je:

Spisová značka: C 205873 vedená u městského soudu v Praze
Název subjektu: Allnature s.r.o.
IČO a DIČ: IČO 01391046 DIČ CZ01391046
Sídlo: Polská 1211/26, 120 00 Praha 2
Den zápisu: 08.02.2013
dále jen Prodávajcící
podívejte se do sekce OBCHODNÍ PODMÍNKY

I. Základní ustanovení

Tento nákupní řád je závazným ustanovením a shrnuje vzájemný obchodní vztah, podmínky, pravidla, práva a povinnosti mezi Vámi jakožto nakupujícím zákazníkem (dále jen Kupující) a provozovatelem pevného obchodu, Allnature s.r.o., Polská 1211/26, 120 00 Praha 2, popřípadě zástupce Josef Mikula, Tel.: +420 774 161 166(dále jen Prodávající). Prodávajícím je Allnature s.r.o., Polská 1211/26, 120 00 Praha 2, IČO 01391046 DIČ CZ01391046 , společnost je zapsána v Obchodním rejstříku u městského soudu v Praze Oddíl C, vložka 205873

II. Objednávka

Objednávku může učinit Kupující přímo v internetovém obchodě nebo telefonicky na kontaktních číslech Prodávajícího. Po zadání objednávky do objednávkového systému (poté, co Kupující dostane e-mailem potvrzení své objednávky) je objednávka na základě platných právních norem považovaná za uzavřenou kupní smlouvu a tedy za objednávku závaznou.( smlouva uzavřená na dálku )

III. Ceny

Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv změnit ceny v obchodě bez předchozího upozornění zákazníků. Ceny uváděné na internetových stránkách jsou vždy platné a závazné v okamžik uskutečnění objednávky. Objednáním zboží již změna ceny v internetovém obchodě nijak neovlivňuje cenu, která byla uvedena v objednávce.
Všechny ceny uváděné na internetových stránkách obchodu jsou zobrazovány včetně DPH. Prodávající je plátcem DPH a zákazník, který je plátcem DPH si může nárokovat u finančního úřadu odečet DPH ze zboží u nás nakoupeného.

IV. Bonusy, slevy

Prodávající si váží svých zákazníků a nabízí jím různé bonusy a slevy. Prodávající si vyhrazuje právo kdykoliv tyto slevy změnit, zrušit nebo zavést slevy nové. Rozhodující a závazné jsou vždy ta pravidla pro poskytování slev, která jsou v okamžiku objednávky uvedená na internetových stránkách Prodávajícího v sekci akční nabídka

V. Způsoby platby

Kupující z České republiky mohou zboží zaplatit těmito způsoby:

  • Mohou si nechat zboží zaslat na dobírku a zaplatit v hotovosti při převzetí zboží. Tento způsob platby patří stále na internetu bezkonkurenčně ze strany kupujících k nejoblíbenějším, protože je to nejbezpečnější způsob pro zákazníky - zákazník platí až ve chvíli, kdy fyzicky zboží obdrží.
  • Platba předem na bankovní účet Prodávajícího. Platit může Kupující bankovním převodem, složenkou či za použití moderních elektronických metod - např. GSM Banking. Objednávka je v tomto případě ze strany Prodávajícího vyřizována až od okamžiku připsání peněz na jeho bankovní účet.
  • Platba hotově při převzetí zboží. V případě, že se Kupující s Prodávajícím dohodli na osobním předání zboží, je možné zboží zaplatit v hotovosti při převzetí zboží.

VI. Doba dodání zboží

Většinu nabízeného zboží je skladem a prodávající schopen vyexpedovat od 1 do 24 hodin. Pokud je zboží ve skladu ve Španělsku je expedice do týdne.
V případě, že Prodávající není schopen zajistit vyexpedování zboží do jednoho týdne, kontaktuje Kupujícího, informuje jej o prodloužené dodací lhůtě a domluví s Kupujícím způsob realizace této objednávky.
Upozornění pro Kupující ze zahraničí: Počítejte s dobou dodání minimálně 3 pracovních dnů od Vaší objednávky.

VII. Způsoby dopravy

Zboží Prodávající zasílá za pomoci smluvního dopravce Česká pošta a.s. nebo PPL. Zboží je vždy zabaleno tak, aby nedošlo k poškození originálního obalu ani samotného zboží.

VIII. Odstoupení od smlouvy ze strany Kupujícího

Zrušit objednávku před expedicí je možné do hodiny od odeslání či sepsání po telefonu bezplatně telefonicky na čísle, non-stop lince +420 774 161 166 nebo +420 777 715 881, nebo na základě e-mailu odeslaného Kupujícím na e-mailovou adresu Prodávajícího: ( allnature.faktury@gmail.com ), po Vašem odeslání je objednávka ihned předána do účtárny kde je zpracována a předána k expedici . Do jedné hodiny od objednání je zásilka zadána do systému přepravce a pro ni závazně objednána doprava.

IX. Odstoupení od smlouvy ze strany Prodávajícího

Prodávající je oprávněn zrušit objednávku (po předchozí dohodě s Kupujícím) zejména v případech

  • kdy má oprávněnou pochybnost o skutečné identitě Kupujícího,
  • kdy není schopen doručit zboží v daném termínu,
  • v případech, že se zboží již nevyrábí nebo nedodává,
  • kdy se výrazným způsobem změnila cena dodavatele zboží.

V případě, že Kupující zaplatil již část nebo celou část kupní cenu, bude mu tato částka v co nejkratším termínu převedena zpět na jeho účet nebo adresu.

X. Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů Kupujících probíhá v souladu s platnými zákony na území České republiky. Podrobné informace jsou uvedeny v samostatné sekci osobní údaje a bezpečnost

XI. Záruka, reklamace

Reklamace zboží probíhá v souladu s platnými zákony na území České republiky. Podmínky, způsob a další náležitosti řeší samostatná sekce reklamační řád